Osiedle Klasno

Osiedle Klasno

Osiedle Klasno to zaawansowany zespół mieszkaniowy, który nawiązuje swoim stylem do klimatu zabudowy śródmiejskiej. W budynku zaprojektowano wygodne, nasłonecznione mieszkania, o atrakcyjnych metrażach. Wszelkie mieszkanie posiada balkon albo taras. Jest to oferta przestawiona dla familij z dziećmi, młodych małżeństw, a również dla każdego, kto ceni sobie kameralność w bliskim sąsiedztwie centrum. W I etapie inwestycji przewidziano 24 mieszkania zaprojektowane z włączeniem najistotniejszych z punktu widzenia prawdopodobnego mieszkańca elementów.

Dogodna strefa Osiedla Klasno pozwala zawarować mieszkańcom szybki i komfortowy dostęp do centrum miast jak również zapewnia ciszę jak również ewentualność spokoju w sąsiedztwie zacisznej okolicy. Jest to kompleks mieszkaniowy z wygodnymi, dobrze doświetlonymi mieszkaniami. Zróżnicowany metraż mieszkań pozwala na wybór najdogodniejszej opcji dla każdego klienta. Stonowana architektura budynków kreuje obraz estetyki jak również elegancji. Żeby sprostać Państwa prognozowaniom oferujemy Osiedle, jakie będzie ogrodzone, zabezpieczane jak również monitorowane.

„Osiedle Klasno” to kameralna zabudowa czterech budynków. Rozwiązanie takie pozwala na wydzielenie zielonego obszaru znajdującego się wewnątrz zabudowy z placem zabaw dla dzieci. Zużytkowane podejścia pozwalają na sprostanie wysokim wyczekiwaniom nabywców. Proponujemy małe mieszkania, po mieszkania z ogrodami jak również z antresolami jak również obszernymi tarasami. Zaręczają one pełen komfort mieszkania w mieście. Idąc naprzeciw oczekiwaniom naszych nabywców, którzy coraz to bardziej doceniają sobie bezpieczeństwo swoje jak również swoich podopiecznych posiadamy mieszkania, jakie są ogrodzone i monitorowane. 

Ogród dla dzieci
Każdy rodzic pragnie dla swojej pociechy szczęścia Oprócz zapewniania mu zdrowego i bezpieczn...
Drewniane półki w pokoju
Drewno ma swój niezwykły urok. Jest materiałem naturalnym, cudownie pachnie a także wygląda, ...
Pranie tapicerki
Pranie tapicerki nie jest działaniem łatwym. Również w przypadku tapicerek pokojowych jak r&o...
Elegancka kobieta
Każda kobieta lubi się stroić, malować lub chodzić z ciągle nową fryzurą. Niezależnie który z...